Aljašský Zamestnanecký Program | Ponuky práce zo zahraničia - Publikácie Vivendi

Aljašský Zamestnanecký Program

10,00 Bežná cena 12,95 (ušetríte 23%)
Publikácia: skladom
Jazyk: Slovenský
Rozsah: 323 strán

Dostupná aj vo tlačené verzi
Posielame do 24 hodín

Popis publikácie

Aljašský priemysel spracúvajúci ryby zamestnáva viac než 70.000 ľudí. V  súčasnosti stále existuje viac pracovných miest ako je robotníkov a podľa aljašského ministerstva práce je to tak každý rok. Zatiaľ čo priemysel spracúvajúci morské živočíchy je obrovský a ponúka veľkú rôznorodosť pracovných   príležitostí,  väčšina  ľudí  nemá   kontakty a  informácie,  ktoré  by  im  pomohli  vykročiť správnym smerom za prácou. A to je dôvod prečo sme pripravili Aljašský Zamestnanecký Program. Program obsahuje detailné popisy dostupných typov zamestnaní, pracovné ponuky, informácie o pracovnom prostredí, hodnotenia  miest, podnebia, tipy na  dopravu,  druhy  ubytovania  a  stravovacie možnosti, bežný pracovný týždeň. Dozviete sa všetko o pracovných príležitostiach v suchozemských konzervárňach, mraziarňach, kombinovaných spracovateľských  závodoch, továrenských rybárskych lodiach, samostatných rybárskych oblastiach ako zvládnuť celý postup a oveľa viac.

Aljašský  Zamestnanecký Program ponúka  najsúhrnnejšie dostupné informácie o zamestnaniach v aljašskom rybárskom priemysle.  Publikácia poskytuje  5  detailných  adresárov, spolu 6.000 spracovateľských spoločnosti a rybárov, ktorí majú povolenia na tento rok zoradených podľa jednotlivých regiónov, plus sprostredkovateľské firmy zo SR a ČR.

Ďalej v publikácii nájdete:
Stovky pracovných  ponúk aljašských spracovateľských závodov, s informáciami o nástupnej  mzde, počte prijímaných pracovníkov, dostupnosti ubytovania.
Rady a rozhovory od skutočných robotníkov ktoré opisujú klady a  zápory  svojich zamestnaní,  od  vysporiadania sa s dlhými hodinami práce až po  užívanie si zábavnej atmosféry v „stanových veľkomestách“. Podrobné  popisy  a  mapy  aljašských  miest  a  regiónov s hodnotením  pracovných príležitostí, ubytovania, počasia a trávenia voľného času. Tabuľky sezón, popisy rýb a krabov s fotografiami, slovník výrazov atď.

 


Získajte len teraz pri objednávke nad 10€ zadarmo katalóg:  

"Brigády a sezónne práce v Anglicku"

Katalóg sezónnych a celoročných prác vám poskytne potrebné informácie o viac ako 27. 000 voľných pracovných miestach vo Veľkej Británii (Anglicko, Škótsko, Severné Írsko, Wales) a Írsku. Je určený všetkým, ktorí chcú pracovať v Anglicku či už sezónne alebo celoročne.  

Plná cena 9,90€
Samostatne predajné tu.


 

 

Dostupné formáty publikacíe

typnázovrozsahformátdostupnosťcena
Tlačená publikacíeAljašský Zamestnanecký Program323 stranA5skladom19,95 €
Elektronická publikacíeAljašský Zamestnanecký Program323 stranA5skladom10,00 €

Vedeli ste, že...

Plat v Aljašskom rybárstve je vynikajúci a je hlavnou príčinou, pre ktorú ľudia hľadajú prácu v tomto  priemysle. Je dostupná  celoročná i  sezónna   práca.  Pri   ročnej  brigáde   môžete   zarobiť cca 50.000 USD, mesačné  príjmy spracovateľských robotníkov sú  od  3.000 - 5.500 USD a  to  je skutočne vynikajúci zárobok. 

Pracovať môžete  v  konzervárňach, chladiacich skladoch, závodoch na spracovanie ikier, ide hlavne o čistenie rýb, balenie, dávkovanie a pripravovanie na zamrazovanie a údenie, váženie, konzervovanie, čistenie a balenie rybích vajec a iné technicky ľahko zvládnuteľné práce.

Ďalej sú to práce pri samotnom  rybolove, údržba, oprava  lodí a  sietí, práce  so  žeriavom,  opravy strojov, zváranie, práce  v dielni, umývanie lodí a pod. Zárobky palubných robotníkov na rybárskych lodiach dosahujú až 15.000 USD/mes.

 

 

 

Obľúbené knižky zákazníkov

Prihlásiť na odber informačného spravodaja