Práca na jachtách a superjachtách | Ponuky práce zo zahraničia - Publikácie Vivendi

Práca na jachtách a superjachtách

9,90 Bežná cena 14,90 (ušetríte 34%)
Publikácia: skladom
Jazyk: slovenský
Rozsah: 265 strán

Dostupná aj vo tlačené verzi
Posielame do 24 hodín

Popis publikácie

Publikácia „Práca  na  jachtách  a  superjachtách“  zahŕňa všetko čo potrebujete  vedieť aby ste sa mohli úspešne uchádzať o niektoré z vyššie uvedených pozícií a mnoho iných. 

Poskytuje vynikajúci súhrn dôkladne preskúmaných informácií a rád,  so skúsenosťami z prvej ruky získaných pri   práci  v  tomto   odvetví. 

Obsahuje  úplné  kontakty na  personálne agentúry   najímajúce personál  na  jachty, popisy a náplne práce, požiadavky na pracovníkov, školiace kurzy, dôležité  web stránky, prípravu životopisu, mzdové tabuľky, aké práce sú dostupné a ako ich získať.

Podrobne rozoberáme, čím toto odvetvie presne je a ako funguje. Urobili sme všetko, čo je v našich  silách, aby sme vykreslili realistický obraz aké to skutočne je žiť a pracovať v jednom z najexkluzívnejších a najlepšie posudzovaných odvetví na zemi.

Tento  priemysel ponúka tisíce výborne zaplatených   sezónnych   a   kariérnych  príležitostí  pre mužov   a   ženy   na   superjachtách   po   celom   svete. Je iba málo prác na  svete, ktoré vám dávajú možnosť dobrodružstva a cestovania  takým spôsobom  ako práca na  luxusnej  jachte.   Typické   je,   že  cieľové destinácie sú nadmieru  krásne, extrémne  exkluzívne a často navštevované bohatými ľuďmi.  V období jedného mesiaca môžete zažiť lietanie na rogale ponad  smaragdový ostrov, potápať sa s exotickými morskými tvormi, skúsiť parasailing za  motorovým  člnom,  piť chladený  nápoj  pri  jemnom Karibskom  vánku,  riadiť jeep cez ostrovné džungle alebo surfovať  na  vlnách. Toto všetko má  jednoducho  príchuť dobrodružstiev, ktoré naozaj môžete  zažiť. Za rok môžete navštíviťKaribik, Floridu, Bermudy, východnépobrežieAmeriky, dvakrát preplaviť Atlantik, navštíviť Nórske fjordy a Rusko alebo preskúmať ťažko dosiahnuteľné oblasti v Stredomorí a mať stále šesť týždňov dovolenky. Publikácia „Práca na jachtách a superjachtách“  je tým najkvalifikovanejším sprievodcom pre Vašu prácu v tomto priemysle.

 Získajte len teraz pri objednávke nad 10€ zadarmo katalóg:  

"Brigády a sezónne práce v Anglicku"

Katalóg sezónnych a celoročných prác vám poskytne potrebné informácie o viac ako 27. 000 voľných pracovných miestach vo Veľkej Británii (Anglicko, Škótsko, Severné Írsko, Wales) a Írsku. Je určený všetkým, ktorí chcú pracovať v Anglicku či už sezónne alebo celoročne.  

Plná cena 9,90€
Samostatne predajné tu.


 

 

Dostupné formáty publikacíe

typnázovrozsahformátdostupnosťcena
Tlačená publikacíePráca na jachtách a superjachtách265 stranA5skladom17,90 €
Elektronická publikacíePráca na jachtách a superjachtách265 stranA5skladom9,90 €

O práci na luxusných jachtách:

 

V súčasnosti sa plaví po moriach približne 6.500 jácht ktoré patria do kategórie superjácht, teda jachta nad 24 metrov. Ročne sa spustí na vodu viac než 200 nových superjácht, ktoré potrebujú  pracovníkov na  obsluhu.  Niet pochýb, že  sa  tento  priemysel za  posledné  roky rozrastá  čím otvára množstvo príležitostí na prácu.  Na jachte pracuje od  2 – 200 pracovníkov.  Vlastnia ich bohatí  a  nároční majitelia.

Samotná  jachta, majitelia i  hostia  si vyžadujú neustály  servis a  obsluhu.  Všetky  tie  plochy  žiariaceho chrómu a tmavého skla sa lesknú len preto, že to tak spravila posádka lode, a tak ako to je na palube to bude vyzerať aj v podpalubí. Kvalitný hodváb, vzácne drevo, obklady, starožitné umenie, drahé kovy sú všetko materiály, ktoré vyžadujú špeciálnu starostlivosť, námahu a pozornosť. Ak ste umývali auto možno si dokážete predstaviť čo je to umyť, naleštiť a poupratovať 60 metrovú loď a súčasne sa  postarať  i  o  niekoľko  hostí  na  palube  a  to  každý deň. Na jachte  môžete  pracovať ako: členovia posádky, stevardi, stevardky, šéfkuchári, kuchári, technici, s príjmami od 1800 – 5.000 €/mes.

 

 

 

Obľúbené knižky zákazníkov

Prihlásiť na odber informačného spravodaja