Práca na výletných lodiach | Ponuky práce zo zahraničia - Publikácie Vivendi

Práca na výletných lodiach

12,50 Bežná cena 15,85 (ušetríte 21%)
Publikácia: skladom
Jazyk: Slovenský
Rozsah: 230 strán

Dostupná aj vo tlačené verzi
Posielame do 24 hodín

Popis publikácie

Publikácia „Práca na výletných lodiach“ je definitívny sprievodca zamestnaním na výletných lodiach opisuje viac ako 150 rôznych pracovných miest na mori, ako ich získať, na aké agentúry sa obrátiť. (zahraničné, slovenské a české).

Pracovné miesta:
hotelový, upratovací, kuchynský, barový a obsluhujúci personál, pomocné sily spoločenské hostesky, stevardi, prístavní lektori, zdravotné sestry, čašníci, pekári, krupiéri, džentlmenskí hostitelia, kaderníci, kuchári, baviči, umelci, muzikanti a tanečníci, hosťovskí lektori, inštruktori fitnessu a športu, opatrovateľky a mnoho ďalších. Strava a ubytovanie sú poskytované zadarmo.

Publikácia ďalej obsahuje kontakty na 400 výletných, trajektových, jachtových spoločností a sprostredkovateľských agentúr, efektívnu stratégiu ako sa uchádzať o miesto, krok za krokom prípravy úspešného motivačného listu a životopisu, detailné opisy práce a omnoho viac. Ak hľadáte cestovanie, krásu, romantiku a šancu zarobiť si, práca na lodiach je definitívnou odpoveďou. Príjmy od 1.500 – do 4.000 $ mesačne.

 Získajte len teraz pri objednávke nad 10€ zadarmo katalóg:  

"Brigády a sezónne práce v Anglicku"

Katalóg sezónnych a celoročných prác vám poskytne potrebné informácie o viac ako 27. 000 voľných pracovných miestach vo Veľkej Británii (Anglicko, Škótsko, Severné Írsko, Wales) a Írsku. Je určený všetkým, ktorí chcú pracovať v Anglicku či už sezónne alebo celoročne.  

Plná cena 9,90€
Samostatne predajné tu.


 

 

Dostupné formáty publikacíe

typnázovrozsahformátdostupnosťcena
Tlačená publikacíePráca na výletných lodiach230 stranA4skladom16,50 €
Elektronická publikacíePráca na výletných lodiach230 stranA4skladom12,50 €

O práci na výletných lodiach

Na palube veľkej lode pracuje až 2.000 pracovníkov. Výletné lode prepravia viac než 18 miliónov dovolenkárov ročne. Je to najrýchlejšie sa rozrastajúca oblasť cestovného ruchu s každoročným 7% rastom. Aktuálne sa v lodeniciach stavia niekoľko desiatok lodí a každý mesiac sa spúšťa na more aspoň jedna veľká loď. Pracovníci sa premiestňujú, usádzajú, sú povýšení v práci, ochorejú alebo jednoducho odchádzajú. Keď sa toto skombinuje s celkovou expanziou priemyslu, dostaneme tisícky vzrušujúcich pracovných príležitostí. Niektoré moderné výletné lode sú skutočne “plávajúce” dovolenkové strediská s kasínami, kinami, divadelnými sálami, reštauráciami, barmi, bazénmi, fitnes centrami, prednáškovými sieňami, diskotékami, obchodmi, welness centrami a dokonca i golfovými ihriskami spolu s poskytovanými kurzami, takže škála zamestnaní je obrovská.

 

 

 

Obľúbené knižky zákazníkov

Prihlásiť na odber informačného spravodaja